Doğalgaz Kullanmak İçin Ne Gerekiyor?

Doğalgaz kullanmak için gerekli belgeler:

  • Kimlik
  • Kira kontratı ya da tapunun fotokopi hali
  • Tesisat numarası
  • Resmi kimlik
  • Konut olmayan yerler için vergi levhasının fotokopi hali ya da çıktı hali, TTS (Türkiye Ticaret Sicili) adlı gazetenin konuyla alakalı sayfasının fotokopi hali, kaşe, yetki belgesinin fotokopi hali, imzanın sirküleri gerekmektedir.

Elbette bu konuda sadece belgeleri hazırlamak ile her şey bitmiş olmuyor. Güvence bedelini yani depozito ücretini ödemeyi unutmamalısınız.

Kombi için belirlenmiş olan ücret 563 TL 9 kuruş, bağımsız bölüm başına merkezi sistem için belirlenmiş olan ücret ise 503 TL’dir. Dosya masrafı bedeli ise net değildir, bu durumun temel sebebi her şirketin kendi inisiyatifine bağlı olarak değişiklik gösteriyor olmasıyla alakalıdır.

Doğalgaz tesisatı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için doğalgaz tesisatı sayfamızı ziyaret edin.

Doğalgaz Kullanımı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Abone bağlantı ücreti de zamanı geçirilmeden ödenmelidir. Ödenmediği takdirde doğalgaz bağlantısının sağlanması imkansız hale gelir ve bu durumda bütün işlem aksayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra evinizde doğalgaz bağlantısı için gerekli olan fiziki koşullar sağlanmış olmalıdır. Şayet bu şartlar hali hazırda güvenilir bir biçimde sağlanmış ise hiçbir problem olmadan doğalgaz bağlantı işleminiz gerçekleştirilir. Sağlanmamışsa da işleminiz gitgide daha da gecikecektir. Böyle bir durumun yaşanmamasını istiyorsanız biz Üçay Mühendislik olarak her zaman sizlerin yanında oluyoruz. %100 müşteri memnuniyeti prensibimizle size günün her saati yardımcı oluyoruz.

Ayrıca doğalgaz ilk bağlantı başvurusu için detaylı bilgi almak isterseniz doğalgaz ilk bağlantı başvurusu nasıl yapılır başlıklı yazımızı inceleyin.

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
  • ÜÇAY MÜHENDİSLİK'e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum