elektrik kombi tesisatı

Doğru Firmadan Elektrik Kombi Hizmeti

Son zamanlarda yeni bir trend haline gelen ve evlerde oldukça sık tercih edilmeye başlanan elektrikli kombiler, doğalgazlı kombilere göre daha sessiz olmaları ve daha az yer kaplamaları sebebiyle popülerliğini giderek arttırmıştır. Birçok avantajı bulunan elektrikli kombilerin tesisat ve kombi bakımı hizmetlerini doğru firmadan almak avantajlarından tam anlamıyla yararlanabilmek için oldukça önemlidir.

Kombi Tesisatı Hakkında Her Şey

Elektrikli kombi tesisatı bir kaç noktaya dikkat edilerek yapılmalıdır. Bunlardan en önemlisi ise topraklama konusudur. Büyük evler için büyük kapasiteli kombilere ihtiyaç duyulduğu için bu evlerde trifaze elektrik hattı gerekir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak amacıyla ve güvenlik açısından da bu elektrik hattının mutlaka topraklı yapılması çok önemlidir. Topraklama yapılarak olası problemlerin önüne geçilir ve daha güvenilir bir kombi kullanımı sağlanır.

Tesisatın projelendirilmesi aşamasından başlayarak danışmanlık hizmetleri, kurulum ve daha sonrasında bakım ve onarım işlemleri dikkat edilerek yapılması gereken önemli işlemlerdir. Özellikle kış aylarında yaşanacak olası sorunların önceden engellenmesi herhangi bir mağduriyet yaşanmaması açısından oldukça önemlidir.

Elektrikli kombi tesisatı da yine aynı doğalgazlı kombi tesisatına benzer bir şekilde aynı özenle yapılmalıdır. Topraklama yapılmasına dikkat edilmeli, olası sorunların önüne geçilmelidir. Üçay mühendislik olarak, İstanbul kombi tesisatı konusunda gerekli hizmetlerimizi müşterilerimize ekonomik ve hızlı çözümlerle sunuyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve mühendislerimizle birlikte kombi tesisatının önemini biliyor, tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik ve özveri içinde gerçekleştiriyoruz.

Doğru Firmadan Kombi Tesisatı

Kombi markaları, yetkili servisler değişse de kombi tesisatını doğru firmadan almak hayati bir önem taşır. Her zaman sıcak su ya da kışın ısınmak isterken daha büyük felaketlerle karşılaşmamak adına mutlaka alanında eğitimli kişiler tarafından tesisat hizmetleri alınmalıdır. Tesisat işlemi de dahil olmak üzere alınacak tüm doğalgaz hizmetleri doğru firmadan alınmalıdır. Kombinin verimini, ömrünü ve sorunsuz çalışmasını etkileyen doğru firma, doğru kullanım bağıntısı özellikle de yaşam alanları değerlendirildiğinde oldukça önemli bir konu haline gelmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
  • ÜÇAY MÜHENDİSLİK'e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum