HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Üçay Grup; Üçay Mühendislik, Üçay Elektromekanik İnşaat ve ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi A.Ş. şirketlerinden oluşan bir topluluktur.

Isıtma, soğutma, elektromekanik, inşaat ve iklimlendirme alanında zengin bir hizmet yelpazesine sahip kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Üçay Grup, ülke genelinde ki gurur verici çalışmalarıyla hedeflediği koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla alanında lider bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üçay Grup gelişim odaklı ve yenilikçi bakış açısıyla sektöre yön vererek gelişimini sürdürmektedir.

TARİHÇE

1999 yılında doğalgaz ısıtma alınanda faaliyetlerine başlayan Üçay Mühendislik firması, önemli lokasyonlarda yatırım yaparak Türkiye genelinde birçok bölgede satış ve taahhüt hizmeti vermektedir.

2007 yılında Elektromekanik sistem taahhütleri noktasında da faaliyete başlayan şirketimiz Türkiye’nin önemli projelerine imza atarak bu sektörün liderleri arasında yerini almıştır.

Mekanik tesisat sektöründe yapılanan Üçay Grup, inşaat sektörüne de adım atmış, A’dan Z’ye konut geliştirme, kentsel dönüşüm projelerinde de Üçay İnşaat adıyla 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi A.Ş, iklimlendirme sektöründe 20 yıllık tecrübe ve birikim ışığında, 2019 yılında faaliyete başlamıştır.

VİZYON & MİSYON

VİZYON

Mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, Türkiye’nin alanındaki en büyük mühendislik firması olmaktır.

MİSYON

Faaliyette bulunduğu her alanda müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır felsefesiyle en çok tercih edilen marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek ve grubumuzu Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markası haline getirmektir.

DEĞER

Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mühendisliği kurum kültürünün merkezine koyup çevreye duyarlı sistemler oluşturmak ve bütün çözümlemelerimizde bunun dünyamız için ne kadar önemli olduğunu müşterilerimize hissettirebilmektir.

ÜÇAY GRUP GENEL MERKEZİ

üçay genel merkez

YÖNETİM KURULU

  • AYHAN KARACABEY
    Yönetim Kurulu Başkanı
  • MUSTAFA BOZKURT
    Yönetim Kurulu Üyesi
  • TURAN ŞAKACI
    CEO / İcra Kurulu Başkanı

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üçay Mühendislik Hangi Hizmetleri Verir?

Isıtma, soğutma, elektik, mekanik, inşaat, güneş enerji sistemleri ve iklimlendirme alanında hizmetlerimiz vardır.

Üçay mühendislik bünyesinde kaç kişi çalışıyor?

Yaklaşık 2000 bodrolu çalışanımız mevcuttur.

Üçay mühendislik bu güne kadar kaç haneyi ısıttı?

Yaklaşık 550.000 haneyi ısıttık.

Üçay mühendislik kaç ilde hizmet veriyor?

23 ilde 45 şubemizle faaliyet göstermekteyiz.

Üçay mühendisliğe nasıl ulaşabilirim?

Bizlere ulaşmak için;

- Hafta içi her gün 8:30-18:00, cumartesi günü 8:30-16:00 saatleri arasında şubelerimizi ziyaret edebilir.
- Haftanın 7 günü 444 82 29 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir.
- www.ucay.com.tr internet sitemizden keşif formu doldurabilir ya da canlı whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
whatsappWhatsapp