yerden ısınma montajı

Yerden Isınma Montajı

Günümüzde sıklıkla kullanılmakta olan ve oldukça enerji tasarrufu sağlayan sıcak su veya elektrikli ısıtma sistemleri evlerimizde ısıtma sistemi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri aşağıdaki avantajları sunar:

Yerden Isıtma Sistemlerinin Avantajları

  • Tüm odalarda uygun sıcaklık dağılımı:

Ayaklarınızın yakınında daha sıcak, fakat başınızın yakınında daha serin. Bu şekilde, yerden ısıtma sistemine sahip bir odadaki sıcaklık, geleneksel radyatörler ile donatılmış odalarda sıcaklıktan 2 ° C daha düşük ve farkı hiç hissetmeyeceksiniz.

  • Isıtma görünmez:

Sadece radyatörün çevresinde dağıtılmak yerine. Düşük sıcaklıktaki yerden ısıtma, tüm devrenin bir ısı pompasına bağlanmasını sağlar. Bu şekilde, ısıtmada önemli tasarruflar elde etmek mümkündür.

  • Isı, sadece radyatörün çevresinde dağıtılmak yerine, tüm oda boyunca eşit bir şekilde yayılır.
  • Düşük sıcaklıkta ısıtma:

Isıtma yüzeylerinin sıcak olduğu, ancak sıcaklıklarının insan derisinin sıcaklığını aşmadığı ve çevresindeki havanın sıcaklığına benzer olduğu anlamına gelir.

Avantajları, yerden ısıtma sistemi tercih edilen bir sistem haline getirir. Odadaki hava hareketi, kıvrılmalar yaratmaz; bu, geleneksel bir ısıtma sisteminde olduğu gibi havada yüzen toz parçacıkları olmadığı anlamına gelir. Sonuç olarak, alerjisi olanlar için de tercih edilen bir çözüm olacaktır.

Yerden Isınma Sistemleri Nasıl Döşenir?

Evinize kendi başınıza yerden ısıtma döşeyemezsiniz. Bu sistemler diğer komplike sistemlerde olduğu gibi bir servis tarafından yapılmalıdır. Serviste bulunan deneyimli ustalar tarafından işlemler oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir ve kullanımınıza sunulur. Avantajları saymakla bitmeyen yerden ısıtma sistemleri, kaliteli bir markadan tedarik edilip, güvenilir yerden ısıtma servisi hizmeti veren bir firmaya döşetildiği taktirde uzun süreler boyunca sorunsuz, tasarruflu kullanım imkanı sunar.

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
  • ÜÇAY MÜHENDİSLİK'e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum