Hakkımızda

Üçay 24 yıldır sizlerle…

 

Üçay Mühendislik 2000 yılında mühendisliği kurum kültürünün merkezine konumlandırarak, çevreye duyarlı sistemler oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

 

 

Hedeflediği koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, yenilenen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek, daha yaşanılabilir bir dünya için, temelinde mühendislik olan; enerji, iklimlendirme, elektrik, mekanik, ve teknoloji faaliyetleriyle, ülkemizin enerji alanındaki dönüşümüne katkı sağlamaktadır.

İnsanlığın en temel ve vazgeçilmez ihtiyacı, ısınmadan yola çıkan Üçay Mühendislik, vermiş olduğu doğalgaz tesisatı hizmetiyle, müşterilerinden gelen talepleri ücretsiz keşif, anlaşma, proje çizimi, uygulama, kontrol ve bir günde iş teslim prensibiyle karşılayan Üçay Mühendislik, hızlı ve kaliteli hizmetlerini; 26 il, 65 şube, 1000’in üzerinde çalışan personel ve mutlu müşteriler eşliğinde sürdürmektedir.

VİZYON

Mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözümler üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, Türkiye’nin alanındaki en büyük mühendislik firması olmaktır.

MİSYON

Faaliyette bulunduğu her alanda müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır felsefesiyle en çok tercih edilen marka konumunu güçlendirerek sürdürmek ve grubumuzu Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markası haline getirmektir.